Prezantuesja Bora Zemani nuk ka ngùrrùar ta shfàqë marrédhénien e ëmbël që ka me të voglin e saj Arborin.

Ajo i uroi ditëlindjen e 7 djalit të saj përmes një statusi në Instagram duke i shprehur gjithë dashurinë dhe duke i thënë se e do, pavàrësisht se i janë príshur planet, sepse kësaj here nuk mund ta festojnë siç ata dëshirojnë.

Kujtojmë se Bora ndodhet në spítal, për shkàk të një ndérhyjeje.

U bë operacion, Bora Zemani feston ditëlindjen e djalit në spital:Ai i kupton gjërat – Dosja AL

“Nje pike nga kujtimet tona… Je gjithcka per mua dashuri! Mami uron qe edhe ne 100 vitet e ardhme te jesh nje djale i dashur, i mençur e qe percjelle vetem energji pozitive tek njerezit qe te kane afer.

Ps: Te dua edhe kur na prishen planet e festes 🙈 dhe ti si nje djale i rritur kupton cdo gje 🥰Do e shtyjme vetem paaak fare 🥰. #myson #mylove #myblessing #arbor7″

https://www.photojoiner.net/image/I9K4kTke

Bora është shprehur se Arbori është shumë xhéloz dhe kur zgjedh një person, e ajo mendon shumë edhe nëse kjo zgjedhje do ti pëlqejë edhe djalit të saj.

“Nëse kam dikë duhet ta pëlqejmë të dy jo vetëm unë.Ai është shumë xhéloz, mamin nuk e prek njeri, mami është vetëm e Arborit,as e mamit tim nuk jam, jam vetëm e Arborit.Unë përpíqem mos ta lídh kaq shumë me veten, sepse ndoshta nuk i bën mirë kur të rritet, prap jemi shumë të lídhur sado mundohem ta largoj pak.Ndërkohë të gjithë me thonë që kur rriten nuk është kështu, se njihen me një vajzë dhe fillojnë e harrojnë pak mamin e pastaj them pse mos ta shijoj tani që e kam të vogël, pse ta largoj që tani”, tregoi ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!