Ballina Magazina Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë...

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin.

Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar sqarim me Sabianin, i cili tha se i ka lènë Zotin.

Antonelës nuk i ka pëlqyer ky sùlm i Sabianit e ai i tha se është e tràshë, se se ka kuptuar fare.

Antonela: Unë e tràshë?

Sabiani: Shumë e tràshë? E dëgjove ti çfarë thashë unë?

Antonela: Nëse ajo e ka bërë me qèllim do ja kthèjë Zoti.

Sabiani: Unë thashë se ka parë.

Antonela: Jo ti the për mua, e ka parë, se ka parë…

Sabiani: Shiko se ajo është çèshtje shumë delìkate që prèkët juve…

Antonela: Absolutisht, unë nuk jam dakord të përmendet feja në Big Brother. Unë nuk ja u di rregullat, prandaj një ditë përpara i thash Valonit mos luaj kitarë se po falen dhe mbase e kanë pròblem.

Sabiani: Unë thashë se di a ke parë apo se ka parë Antonela, pasha Allahun.

Antonela: Thuaja Arjolës pra se thotë ka prìsh Antonela faljen. E le asnjanëse punën.

Sabiani: Je kèqkuptuar. Ik kërko videot te produksioni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!