Pas romancave të ditëve të para, Fifi dhe Graniti janë deklaruar se kanë mbetur vetëm shokë.

Kohë pas kohe ato shihen duke flírtuar me njëri-tjetrin dhe ràporti mes tyre nuk po kuptohet jo nga publiku dhe banorët por si duket as nga vet ata dy.

Së fundmi është shpërndarë një video ku dyshja shihen shumë të afërt në një vend ku kishte pak lëvizje të banorëve dhe po shijonin njëri-tjetrin.

Në moment ata ndërpríten nga Donaldi, i cili mbeti po ashtu i habitur.

Ky moment është shpërndàrë në masë të madhe kudo në rrjétet sociale dhe vjen vetëm pak ditë pasi Graniti shprehu ndjenjat për ish-të dashurën dhe ràportin e kòmplikuar që ka lénë jashtë duke deklaruar se e do shumë dhe po të vinte ajo brenda do të qànte për të.

Pubiku është shumë kurioz të shikojë se si do shkojë ‘marrédhënia’ mes artistes dhe futbollistit kosovar…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!