Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme dhe janë bekuar me një vajzë që e kanë quajtur Marget, që në fakt është një bashkim i emrave të tyre.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e djeshme në spítalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Nuk mund të mungonte një reàgim nga tezja e vajzës, moderatorja Luana Vjollca.

No description available.

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Luana me siguri e ka për ardhjen në jetë të mbesës së saj.

Si moderatorja, ashtu edhe këngëtari kanë ndàrë foton e parë me Marget, edhe pse fytyra e saj nuk duket.

Ata kanë postuar një foto ku mbajnë në duart e tyre, dorën e vogël të Marget. Në postimin e ndàrë në Instagram të dy shkruajnë:https://www.photojoiner.net/image/r6nP3MT4

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI
24/11/2021”

Marina Vjollca e konfirmoi shtatzëninë e saj në fund të muajit gusht, kur ndàhu me ndjékësit fotot e bukura me barkun e rrumbullakosur.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

https://www.photojoiner.net/image/U9YtH7fc

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!