Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë dhe vendosen që ta quajnë vajzën tyre Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Më e lumtur duket të jetë Luana Vjollca e cila po e shijon në maksimum kohën me të voglën Marget.

Ajo ka ndàrë disa foto në Instastory, ku Marget i prék dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbàjtur dorën.

 

Luana reàgoi menjëherë pasi Marina u bë nënën, në një postim ku shkruante:

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Marina dhe Getoari ndan dje emrin e vajzës së tyre, në një postim me foton të dorës së Marget që qëndronte në duart e tyre.

https://www.photojoiner.net/image/r6nP3MT4

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI
24/11/2021”

Marina Vjollca e konfirmoi shtatzëninë e saj në fund të muajit gusht, kur ndàhu me ndjékësit fotot e bukura me barkun e rrumbullakosur.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

https://www.photojoiner.net/image/U9YtH7fc

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!