Ditën e sotme Romeo i bëri një surprízë vëllait të tij, Donaldit, teksa kaloi me parashutë mbi shtëpinë e Big brother Vip.

“Demi i vëllait, të do vëllai”, ka thirrur disa herë Romeo.

Donaldi është shfàqur i prékur nga surpríza dhe është përlòtur, ndërsa i kanë qëndruar pranë Semi dhe Kledi.

Por jo vetëm Donaldi është prekur nga supríza e të vëllait. Edhe Bora Zemani ka reàguar me anë të një postimi në Instastory, ku ka ndàrë video nga momenti dhe përmend tre vëllezërit (Romeo, Donald dhe Mario Veshaj) dhe ka vendosur tre zemra.

Kujtojmë që një tjetër surprízë iu bë Donaldit nga Bora Zemani.

Ajo hyri në shtëpinë e Big Brother Vip, teksa të dy shkémbyen edhe një puthje që nxíti zërat për ribashkim mes tyre.

Donaldi gjatë gjithë kohës e shihte në sy e më pas e puthi. Bora tha se këtë gjë se kishin bërë në publik as kur ishin çift.

Më pas Donaldi e pyeti se a do dhe ajo u vù në síklet , ndërsa ai i tha se e do. Në fund ajo i tha se do e présë.

Në një puntatë të mëvonshme të “Për’puthen Prime” Bora është ngàcmuar nga Naimi ku ai i ka thënë “Të gjithë shqiptarët po présin përgjigjen”, ndërsa ajo është përgjigjur duke thënë: “Të présin pak se edhe unë po prés dikë…”

Teaches betrayal, Bora Zemani expels Romeo Veshaj from the show

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!