Big Brother Albania Vip, ‘Reality Show’ më i suksésshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më ínteraktív i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mùndësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

E konfirmuar: Ilir Shaqiri banor në Big Brother VIP që nis sonte - Lajmishqip

Përgjatë 100 ditëve të ízolímít, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída àspàk të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Të gjithë në garë për të rezístuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë.

Nëpërmjet një televotimi, publiku pati mundësinë të zgjidhte gjatë spektaklit të preferuarin e tij.

Një këngëtare tjetër i bashkohet BB Vip, Semi Jaupaj - Big Brother Vip, 5 Tetor 2021 - YouTube

Me shumicë votash, banori që zyrtarisht e fiton këtë status është Ilir Shaqiri.

Nga ana tjetër, me numrin më të vogël të votave rezulton të jetë Kledi dhe Semi.

Ky rezultat duket se ka ngjàllur shumë reàgime dhe diskutime mes banorëve.Ta paska prerë faturën”/ Kledi i “Big Brother VIP” zbulon se ka një lidhje jashtë shtëpisë (FOTO) - Lifestyle

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!