Donald Veshaj dhe Bora Zemani u përfolën shumë për një ribashkim mes tyre, pasi shkëmbyen puthje gjatë një takimi që patën në Big Brother Vip.

Aktori madje i dërgoi Borës varësen e tij për përvjetorin e lídhjes, duke e hédhur nga muri i shtëpisë në një qese me biskota.

Vetë Bora, postoi më vonë foto me biskotat dhe varësen, duke lënë të kuptohet se ata janë sërish bashkë.

Por për Donaldin, me sa duket gjërat nuk janë njëlloj. Gjatë një bisede me banorët në BB Vip ai ka thënë se nuk është i lídhur, duke nënkuptuar se nuk është kthyer me Borën.

Pjesë nga biseda:

Meridian: A the “kam ardh vetëm këtu, skam as lídhje, asnjë gjë”?

Donaldi: Vetëm jam?

Semi: Vetëm ke ardh, po a pate takim me një njeri?

Meridiani: Ke lídhje jashtë”

Donaldi: Zemër dëgjo, se nuk ka lídhje jashtë, je ‘po’- ‘jo’.

Meridian: Në qoftë se vjen një gocë e bukur këtu, që të pëlqen, vjen një e zgjuar…

Donaldi: Mund të vijë një njeri që…

I have a bad relationship between Bora Zemani and Donald Veshaj after their separation, the actor responds harshly to the 'thumbs' of the moderator: A job is required for ... (PHOTO) - Gossip

Meridian: Një që ta bën “bam”.

Donaldi: Më shumë se ajo?

Meridian: Po.

Donaldi: Po, patjetër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!