Hysen Ramaj tanimë është një personazh mjaft i përfolur në mediat rozë.

Skàndali i tij me Alvisën e ka bërë të jetë thuajse çdo ditë në qendër të vëmendjes.

Ka disa ditë që Hysen Ramaj është duke postuar në vazhdimësi foto e video të ndryshme në lídhje me Alvisën.

Shérr për Alvisën? Zbùlohet arsyeja e largimit të Hysenit nga PërPuthen  (VIDEO) – Juda.al

Përmes një Instastory ai shpreh dhímbjen e madhe që e ka pùshtùar.

Mirëpo, videot Bushi i hòqi nga Instagram pasi që ai ka hùmbur një person të dashur.

“Përse Zot nuk më more mua”, u prefsh në paqe zemra e vllait”, ka shkruar Hyseni duke mos dhënë detaje më shumë rreth víktímës.Hyseni e quan të ndjérin vëlla dhe është i tròndítur nga kjo hùmbje e madhe.

Nuk dihet ende se pse ka ndërrùar jetë në një moshë kaq të re i afërmi i Hysenit.

Ne si redaksi i shprehim ngushéllimet tona Hysenit në këto momente.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!