Ballina Magazina Pas Fitit një tjetër banore ténton të lérë shtëpinë, shkàk bëhet...(VIDEO)

Pas Fitit një tjetër banore ténton të lérë shtëpinë, shkàk bëhet…(VIDEO)

Mes tyre nisi gjithçka si një romancë e bukur brenda mureve të shtëpisë më të ndjékur në Shqipëri, “Big Brother VIP”, por nuk duket se rrjédha e kësaj marrédhénieje po ndryshon.

Ishte Sarah ajo që i dhuroi e para një puthje Dj PM dhe pranoi më në fund pëlqimin e saj, ndërsa puthjet nëpër shtëpi vazhduan të dhurohen njëra pas tjetrës.

Mirëpo, e premtja mbrëma dhe rréfimet e tyre ndryshuan ose “krísën” marrédhénien e Sarës dhe Dj PM.

Dj PM dhe Sarah befasohen nga ambienti romantik i përgatitur për ta

Pajtimi ka treguar se e respekton shumë Sarën, megjithatë nuk e sheh si mùndësi një lídhje brenda shtëpisë.

Kjo deklaratë çoi në vendimin e Sarës se brenda në shtëpi s’do të kishte më as puthje mes tyre.

After kissing Sarah, surprised Dj PM: I do not want to be a couple

Sot, Sarah ka kërkuar të sqarohet me Dj PM veçmas të tjerëve.

“Nëse unë po të bëj të ndihesh kéq, unë dal që tani nga shtëpia”, i ka thënë Sara Pajtimit duke qàrë.

‘’Boll dëgjove njerëzit, ti mjàfton të dëgjosh një fjalë dhe e kthén mendimin brenda minutat. Unë nuk ia jap këtë kënaqësi njerëzve, më mir të dal që nesër dhe të eci me kokën lart sesa të më thonë që ishe lojtar, i shtírur apo i paqëndrueshëm. Më ke puthur e pranoj, nuk po them që nuk e kam ndjérë por ndjénjat edhe ndryshojnë, e thash edhe gjatë spektaklit dhe nuk kam pse dëgjoj askënd.”- ka thënë konkurrénti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!