Fifi ka vendosur të largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip. Pas íncídentit të së martës shumë kërkuan që ajo të largohej, ashtu si shumë të tjerë dolën në mbéshtetje të saj.

Ajo ka bërë gati valixhet dhe është takuar me banorët, duke i dhënë kështu fund rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë spektaklit të së martës Fifi u ndje keq pas një debati me Balinën dhe hùmbi ndjenjat.

Balina i tha Fifit të mos ndérhyjë mes Sarës dhe Pajtimit dhe se gjithë këtë po e bën për vëmendje.

Fifi reàgoi ashpér ndaj këtyre fjalëve dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në atë moment i rà të fíkët.

Pas pak çastesh produksioni njoftoi se është mirë dhe se ajo ndodhej në dhomën e gjumit për tu qétësuar.

Fifi largohet nga Big Brother

Pas hapësirës publicitare e pasi u qetësua Arbana e ftoi Fifin në dhomën e rréfimit. Fillimisht Fifi vendosi të qëndronte dhe tha se do e përbàllonte rrugëtimin, por me sa duket gjërat kanë ndryshuar.

Kujtojmë që pas íncídentit të së martës një pjesë e audíencës kërkoi që ajo të largohej përfundimisht nga BB Vip, ndërsa një pjesë tjetër e mbéshtétën.

Krah saj doli edhe miku i saj, këngëtari Flori Mumajesi e po ashtu Graniti, me të cilin kishte raporte të ngushta kur ai ishte ende në shtëpi.

https://www.photojoiner.net/image/AVhPsX2G

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!