Noizy njihet për të ardhurat e majme dhe është një nga reperët më të paguar shqiptarë.

E krah karrierës si reper, prej vitesh është bërë pjesë e botës së biznes ku po ashtu grumbullon goxha të ardhura.

Kështu, dhuratat super të shtrenjta që ai i bën vetes janë mëse të arsyeshme.

Noizy e qeras vetën me një super veturë, bëhet me 'Lamborghini' –  Indeksonline.net

Së fundmi, Noizy ka blerë një ‘Lamborgini’ të zi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai duke postuar dy foto të makinës në Instagram të cilën e quajti “ALPHA”.

Një makinë e tillë kap vlerën e qindra mijëra eurove dhe ndjekësit e tij kanë mbetur pa fjalë. Mirëpo, nuk mund të themi të njëjtën gjë për babain e Noizyt.

https://www.photojoiner.net/image/W0N9oG1a

Ky i fundit duket se nuk është impresionuar edhe aq nga ajo.

Ka qenë vetë Noizy që ka ndarë me ndjékësit mesazhin që i ka çùar i ati, i cili në vend që të komentojë makinën shkruan “ok, ok” më pas e këshillon të bëjë kujdés dhe e përfundon me “e gëzofsh”.

Një reagim tipik i një babai shqiptar…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!