Sonte është puntata e radhës e “Për’Puthen Prime”.

Prítet që të jetë një natë me shumë surpriza, débate, ballàfaqime dhe àkuza.

Sonte do diskutohet dhe ‘skàndali’ i javës mes Alvisës dhe Bashkimit.

Alvisa shpérthén në lòt dhe kërkon largimin nga PërPuthen: Më shàtazhòjnë  për…(VIDEO) – Juda.al

Alvisa tha në emísion që e kanë shàntazhuar dhe e kanë kërcénuar të lërë emísionin.

Të gjitha dyshímet nga të ftuarit ranë tek Hyseni, ish i dashuri i Alvisës.

Për të diskutuar këtë temë dhe tema tjera sonte në Prime janë të ftuar si opinionista dhe dy personazhe shumë të famshme të ShowBizit.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi karantinohet në shtëpi në pritje të përgjigjes  së tamponit! - Bota Sot

Ato janë Mihrije Braha dhe Naim Abazi, artistat e mirënjohur Kosovar.

Publiku po e pret me padùrim puntatën e sotme të shohë sesi do vijojnë ngjàrjet dhe nëqoftëse Alvisa do vazhdojë apo do lërë emísionin më të ndjékur në shqiptari.Mihrija and Naimi show who Vip would have chosen for partners if they had  not been married together

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!