Big Brother Albania Vip, Reality Show më i suksesshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personàzhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Përgjatë 100 ditëve të izòlimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída aspàk të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Mbrëmjen e sotme në studio ka patur edhe dy opinionistë të rinj që ishin Meridiani dhe Antonela.

Të dy të stërvitur me reality shoë, ata gjykuan dhe këshilluan banorët me komentet e tyre pikante.

Kush janë dy banorët e rinj që futen sot në shtëpinë e BBV? - Revista Who

Thuajse në fund të mbrëmjes, moderatorja Arbana Osmani dha për publikun një lajm të papritur.

Pikërisht Meridiani dhe Antonela do të jenë dy banorët më të rinj të shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.

Të shohim se si do të jetë rrugëtimi i tyre.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!