Ditën e djeshme moderatorja e Big Brother VIP, Arbana Osmani në një video të postuar në Instagram ka zbùluar se në puntatën e sotme do të futet një konkurrent i ri.

Burime të ndryshme bëjnë me dije se banori i ri do jetë pikërisht Olsi Mingomataj.

Kujtojmë se ai jo vetëm që ishte pjesë por ishte edhe një prej konkurrenteve me të përfolur gjatë “Big Brother 1”.

Rikthehet Olsi flet për Noçen dhe 'Big Brother VIP' - TiranaNews

Atëherë bëri shumë bùjë lídhja e tij me konkurrenten tjetër Noçen, lídhje që vazhdoi dhe pas përfùndimit të reality show-t.

Tashmë pas shumë vitesh ai ka vendosur të rikthéhet pikërisht në emisionin që e bëri të famshëm në gjithë shqiptarinë.

Publiku dhe fansat e tij mezi po presin hyrjen e tij në shtëpinë më të famshme dhe të shijojnë përformancën e lojës së tij.

Më thërrasin Olsi i Noçes”, ku kishte humbur Olsi i Big Brother 1?-  Shqipëria Live6 Tetor 2021 - Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!