Fifi është përfolur shumë dy ditët e fundit, pasi i ra të fikët gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku pati një debàt me opinionisten Balina Bodinaku.

Ajo u ndjé kéq pasi Balina i tha se po ndérhynte mes Pajtimit dhe Sarës për të marrë vëmendje dhe paprítur ra në tokë.

Fifi ka folur sot me Semin për gjéndjen e saj dhe kjo e fundit e ka qétësuar duke i thënë se është e gjitha një gjéndje emocíonale dhe nuk ka lídhje me sémùndjet mendore.

I ra të fikët në mes të emisionit, Fifi: Do qëndroj, nuk ju lë vetëm –  Dosja AL

Ndërkohë, Fifi ka treguar se kur të dalë jashtë shtëpisë do të nisë konsultat.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Pasi të dal prej këtu unë do filloj të bëj konsulta, si i kam bërë. Unë nisa para dy viteve të bëja, me nusen e Elvis Pupës.

Semi: Çfarë, terapi?

Fifit i bie të fikët, kjo është gjendja shëndetësore – InLajmi

Fifi: Ehe

Semi: Ca térapie? Me psíkologë gjithë kohës?

Fifi: Po iku në Amerikë ajo. E di sa shumë më ka ndihmuar, po iku.

Semi: Jam e shqetësuar për ty.

Fifi: Pse?

Fifi dhe Semi përloten teksa flasin për familjarët e tyre - Big Brother  Albania Vip - YouTube

Semi: Jam, shumë e shqéësuar.

Fifi: Është thjesht akumulim shpirt.

Në mbështetje të Fifit kanë dalë shumë personazhe të njohur, duke filluar që nga Flori Mumajesi.

Po ashtu Graniti ka dalë në mbështetje të saj, duke u shprehu se do jetë me të deri në frymën e fundit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!