Alvisa Qarri dhe Hysen Rama janë dy nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit.

Dyshja që dikur kishin një lídhje bashkë, puntatën e fundit të prime hòdhën akùza kundrejt njëri-tjetrit.

Gjersa Hyseni e akùzoi për tràdhëi duke pretenduar se ishin rilídhur, në anën tjetër Alvisa mohoi një gjë të tillë duke akùzùar Hysenin se ka përdorur dhùnë ndàj saj, madje i tregoi edhe Borës një foto që për publikun nuk u zbùlua.

A janë larguar nga Për'puthen? Hyseni dhe Eduardi reagojnë për herë të parë - Gazeta Opinioni

Një pjesë e madhe e konkùrrentëve përfshí Arianin akùzuan Alvisën duke e quajtur mashtrùese ndërkohë pas zbùlimit të saj se gjithçka ka ndodhur nga frika dhe dhuna sistematike e shàntàzhet një pjesë e madhe i dolën krah ditëve në vijim përmes rrjeteve sociale.

Ka qenë Eduard Kuçi njëri nga konkurréntët, i cili tashmë është i larguar nga programi që foli për këtë ngjàrje duke zbùluar një episod që publiku nuk e kishte parë.

Eduardi i revoltuar nga skandali e quan Hysenin “filmaxhi”, e Alvisën “aktore”

Ai tha se ka qenë dëshmítar që Hyseni e ka kap me dhunë në prapaskénë.

‘’Unë e kam mbrojt Alvisën kur e ka kàp ai me dhùnë në prapaskénë. Kur erdhi në fillim, sapo dolëm nga studio, ai e kàpi me dhùnë, përdori dhùnë ndàj saj, e kàpa e shtýva dhe i thash femra nuk préket.

Hyseni e di vetë çfarë i kam bërë në prapaskénë. Kur e kàpi Alvisën me fòrcë, ia hòqa dorën dhe me tha kush je ti, largohu. E kàpa, e shtýva 3 metra tutje’’, tregon Edi.

https://www.youtube.com/watch?v=jJTK-pGEM08

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!