Antonela Berisha ka bërë një nga rréfimet më intéresante për jetën e saj.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” e ftuar në “E diell” ka zbùluar se si ishte dashuruar në një burrë të martuar duke menduar se ishte beqar.

“Më ka ndòdhur që jam dashuruar me një person të martuar. Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBÍ në gjàk e zbùlova.

Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një làjm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij pérsoni”.

Aty zbùlova që ishte i martuar. Isha shumë e zhgénjyer. Ai i shkréti dhe sot më lùtet, por unë e ndërpréva gjithçka aty. Tani as nuk më intéreson”, tregoi Antonela.

Ajo zbùloi se ka príshur miqësine me Mevlanin pas një zhgénjimi që pati nga ai.Përlotet Antonela, Mevlani i bën gjestin më romantik në studio - Gossip

“E kam treguar që kam pas pëlqim për të, nuk e kam më, sepse jam shumë e zhgénjyer nga ai me thënë të drejtën.

Nga emisioni “Jàshtë Loje”, që ishim bashkë në makinë ai dha disa deklàrata të tjera për pérsonazhin tjetër që ishte në emísion (Ledjanën).

Kurgju Antonela çka e paska motren superseksi

Nuk e kam ndjék me vëméndje, por më çuan disa gjëra. Nuk jam më goma rézervë për askénd.

Thjésht e kam prísh edhe atë miqësi që ishte, sepse nuk ja vlen, miqtë e mi i numëroj me gishta dhe besoj se ai nuk e meriton të jetë në miqësisë time.”- ka rréfyer Antonela.

Antonela dhe Lediana e zgjedhin në takim, Mevlani i bën kërkesën e papritur produksionit - Bota Sot

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!