Sot Arditi ka qenë i ftuar te emisioni i Top Albania Radio-s ‘Pardon my French’, ku foli për eksperiencën e tij në Big Brother VIP.

Kujtojmë, se ditën e djeshme Arditi hyri përsëri në shtëpinë e “Big Brother Vip”, për tu sqararuar me Fifin.

Para se të takoheshin Fifi pa një klip ku Arditi e quante veprimin e saj pafytyrësi dhe ajo më pas bëri një deklaratë ,e cila shumë shpejt bëri xhiron e rrjetit.

Takimi me Arditin, Fifi kërkon që të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP - Vip-Magazine.al

“Unë nuk e kam mik të ngushtë Arditin, e kam mik. Kam punuar me të, ia kam bërë dy këngë, tek njëra nuk i mora asnjë lekë, te tjera vetëm gjysmën e çmimit, sepse unë nuk shitem për pak… Po Ardit, e kam dashur Granitin më shumë se ty brenda”, tregoi Fifi

Lidhur me këtë që tregoi Fifi në spektakël, Ardit Çuni tregoi të vërtetën e tij.

“Unë nuk e kisha dëgjuar pjesën e këngës sepse do kisha nxjerrë lekë do e pyesja sa i detyrohem”, tha ai fillimisht.

Ç'po ndodh? Ardit Çuni i kërkon llogari, Fifi qan e ulet në gjunjë: Më fal... – Dosja AL

“Nuk më duket aspak profesionale, ndoshta e ka thënë në nérva e sipër për pjesën e këngës”, shtoi ai.

“Po, është zhgénjim sepse disa marrédhënie janë diskrete. Është si të them unë sa e ka Fifi tekstin. Janë disa marrédhënie profesionale diskrete…”, tregon ai.

Arditi futet në shtëpi, Fifi kërkon të dalë n - Syri | Lajmi i fundit

“Bëhet fjalë për këngën “Qaj” që i jam shumë mirënjohëse asaj për tesktin”, tha Arditi.

“Këngën do e shkruante dikush tjetër, por ajo më tha “të lutem ma shkruaj dhe sdo të marr lekë”, nuk ishte kërkesë e imja, ishte ajo që e kërkoi sepse i pëlqeu shumë”, tha mes të tjerash ish-konkurrenti i Big Brother.

“Këngën e dytë ia kam paguar sa e ka, jo gjysmë çmimi”, përfundoi Ardit Çuni.

Fifi tha se i ka shkruar dy këngë pa lekë, Ardit Çuni tregon si qëndron e vërteta

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!