Ballina Uncategorised Fifi nuk hùmbet kohë dhe publikon këngën që na mori të gjithëve...

Fifi nuk hùmbet kohë dhe publikon këngën që na mori të gjithëve zemrat (VIDEO)

Fifi përveç polémikave që shkàktoi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ajo edhe krijoi artin e saj.

Kënga “Diell” me vàrgjet e famshme, “diellin e kam hup me to dhe veten”, u lançua para pak në versionin demo.

Kujtojmë se dje Fifi u rikthye në spektaklin Big Brother VIP dhe sa hyri përqafoi opinionisten Balina Bodinaku.

Ajo e përqafoi i tha ‘më fal’.

“Edhe sikur Balina të më thoshte të dua në ato momente do kisha të njëjtin reàgim sepse isha shumë e mbushur emocíonalisht.”,- Fifi.

“Kam dalë. Dua ti them këtyre që thonë psíqíkja se nuk më léndojnë vetëm mua unë kam një nënë , një babë, motër, vëlla e familjet e tyre.”,- tha ajo.

Fifi gjithashtu foli dhe për banorët e tjerë:

“Vetëm 4 u mërzitën. Të tjerët e gëzuan, sepse iku një nga konkurréntet më të forta në Big Brother. Ata e dinë shumë mirë, ata dhe në finale do thonë mungon Fifi. Unë i kam ruajtur shumicën e unë prap kam dalë psíkopatja, unë jam dal ajo që ka shkàktu debàte e pròbleme. Unë jam zemër madhe në asnjë moment nuk kam dash me i bë keq askujt aty brenda. Fifi ka pas shumë nevojë për dashni, për përqafim”.

Ajo kishte rezerva ndaj banorëve dhe tha se maksimalisht do ketë vetëm 6 miq nga ata që janë brenda dhe jashtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!