Filloreta Raçi-Fifi javën e kaluar u tërhòq nga shtëpia e Big Brother VIP pasi nuk po ndihej mirë dhe se dëshironte të kujdeset më shumë me veten.

Ajo u tërhòq nga loja ditën e enjte, një ditë pas spektaklit të madh të së premtes, në të cilin po ashtu ishte e pranishme.

Fifi përlotet teksa këndon "Mos ma prek ti shkja Drenicën" - Big Brother  Albania Vip - YouTube

Artistja nga Ferizaj ka folur për rrugëtimin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ndonëse ishte një nga përvojat më të vështíra në jetën e saj.

Pas daljes nga Big Brother VIP, këngëtarja u prít mirë e ngrohtë nga miqtë, të afërmit e gjithashtu edhe nga familjarët.

Fifi sëmuret dhe shpërthen në lot, të gjithë banorët e “Big Brother VIP” i  qëndrojnë pranë (FOTO) - Lifestyle

E njëjta së fundmi ka publikuar një fotografi pranë të ëmës, për të cilën tha se i kishte munguar shumë.

“Më kishte munguar era jote nënë”, u shpreh Fifi.

Edhe brenda shtëpisë, krijuesja e hitit “Diell” theksoi se është shumë e afërt dhe ruan një raport të veçantë me prindërit.

https://www.photojoiner.net/image/dRtyDKD6

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!