Big Brother Albania Vip, Reality Show më i suksesshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personàzhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Përgjatë 100 ditëve të izòlimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të pérgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída aspàk të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Përveç surprízave dhe debàteve, spéktakli i sotëm duhet të ketë edhe banorin më të votuar.

May be an image of 3 people and text that says 'BENIADA EINXHEL BEATRIX Kë DONI Te SHPETONI? SHQIPERIA: SMS LEKE+TVSH LEE DERGO SMS ME EMRIN E KONKURENTIT SMS 56666 KOSOVA: f FURO+TVB SMS 55099'

Publiku votoi këtë javë për banorin më të dashur nga tre vajzat nga nominimi.

Tjetra do të qëndrojë në nominim me dy konkurrentë, që për herë të parë do t’i nominojë publiku.

Vajzat, që nuk e dinin këtë procedurë u befàsuan, ndërsa shprehen të lumtura që do të vazhdojnë qëndrimin në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.Big Brother Albania Vip - Top Channel

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!