Big Brother Albania Vip, Reality Show më i suksesshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personàzhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Sabiani, Einxhel dhe Semi krijojnë një këngë të re - Big Brother Albania  Vip - YouTube

Përgjatë 100 ditëve të izòlimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída aspàk të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Përveç surprízave dhe debàteve, spéktakli i sotëm duhet të ketë edhe një të elímínuar.

May be an image of 3 people and text that says 'FIFI EINXHEL SEMI Kë DONI Te LARGONI? SHQIPERIA: 1SMS- LEKE+TVS DERGO SMS ME EMRIN E KONKURENTIT SMS 56666 KOSOVA: = 0 VSH SMS 55099'

Te nominuarat ishin Fifi, Semi dhe Einxhel. Dalja e papritur e Fifit bëri që televotimi të anullohej.

Në respekt të publikut që ka votuar përpara ditës së martë,”Vëllai i madh” vendosi që të hapi një televotim për dy vajzat e tjera të nominuara.

Banorja e cila u eliminua ishte Semi.Thjesht e pëlqej” Semi hap zemrën me Einxhel, i tregon për djalin që e pret  jashtë - Fast News Albania

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!