Dy javë më parë, programit “PërPuthen” iu bashkua Efi, 25 vjeçarja shumë simpatike.

Efi tërhòqi vëmënedje me profesionin e saj si tatuatore dhe djemtë shfaqën menjëherë interes.

Por më tepër vëmendje tërhoqi ngjashmëria e sja me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën.

Të gjithë u 'mahnitën' pas saj, por shikoni si - Syri Kosova | Lajmi i fundit

Këtë të premte në program Efi ftoi Bashkimin në një takim 4 minutësh, mirëpo ai e réfuzoi.

Konkurrénti tha se është në një situatë të véshtirë që pas puntatës “Prime” dhe se këtë javë nuk dëshiron të këtë kontakt me asnjërën ndër vajzat.

Efi e fton në takim, Bashkimi e lë keq në studio - shqip

“Me gjithë respektin që kam për Efin, ndodhem në një situatë shumë të ndërlikuar që pas “Prime” dhe duhet të jem shumë i qartë me veten, me gjërat që kanë ndodhur. Këtë javë nuk dua të kem asnjë kontakt me asnjë vajzë, dua të jem shumë i qetë dhe të marr një vendim për të gjithë gjërat që kanë ndodhur.

Ishalla nuk e merr për kéq, por ndodhem në një situatë që nuk jam gjéndur asnjëherë në jetë. Me gjithë respektin”, u shpreh Bashkimi.

Ndonëse e réfuzoi, Efi e mirëkuptoi vendimin e tij, ndonëse fytyra iu ngrys dhe nuk e priti aspak mirë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!