Eduard Kuçi është një nga ish-konkurrentët më të bùjshëm të sezonit të 3-të të Për’Puthen.

Djaloshi 23-vjeçar i ardhur nga Zvicrra u kthýe ndér konkurrentet më të preferuar që në javën e parë të programit, por nga oféndímet e shpeshta degràdoi situatën në hùmbjen e shumë prej fansave.

Pas përjashtimit te tyre nga “PerPuthen”, pasi u kàpen te takoheshin jashtë, pritej qe Edi dhe Ada t’a vazhdonin marredhenien e tyre jashtë programit, por nuk ndodhi kështu.

Gjate një interviste per “Prive”, Edi u shpreh se me Aden janë thjesht shoke, madje ne një postim qe beri ne InstaStory-n e tij, ai tregoi se do te rikthehet serish ne Zvicër, ku do te vazhdoje te ushtròje spòrtin e boksit. Pra, Ada nuk ishte ne planet e tij.

Por, pak me pare Edi postoi një video qe na konfuzoi te gjithëve.

Ai shfaqej i përqafuar dhe shume i afërt ne shoqërinë e një vajze bionde, por me pas ka vendosur t’a fshíje këtë video, duke sjelle shume dyshime tek publiku se ai mund te ketë nisur një lídhje te re, ose mund te ketë patur një te dashur jashtë programit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!