Sot ishte një puntatë shumë dinàmike në “Për’Puthen”.

Në pjesën e parë u diskutua historia e Alvisës dhe Hysenit ku opinionisti Arjan Konomi i kërkoi falje publike Alvisës.

I ashpér nga konkurrentët ishte Bashkimi i cili kritikoi opinionistin, Mikelën dhe Ritvanën duke e cilësuar si të pafalshëm sjelljen ndaj Alvisës të shtunën mbrëma.

Ish-i dashuri e nxori zbuluar, konkurrentja e “Për'puthen” reagon në rrjete sociale: Kam bërë gabime, për dy muaj…

Në studio u trànsmetua dhe një video e konkurrentes e cila ishte në gjéndje shumë të rénduar dhe tha se do fliste më shumë për situatën e saj.

Në pjesën e dytë u komentua takimi midis Mikelës dhe Markos ku nuk munguan debàtet dhe ngàcmímet e vajzave të tjera ndaj konkurrentit.

Një detaj shumë interesant sonte ishte dhe varësja e moderatores Bora Zemani.

Ishte pikërisht dhurata që ish i dashuri i saj Donald Veshaj i dhùroi në përvjetorin e lidhjes.

Siç duket bora ka vendosur që dhuratën e banorit të Big Brother VIP ta mbajë gjithmonë me vete.

Siç duket nga emisioni Për’Puthen më parë ‘e përputhur’ doli moderatorja Zemani sesa konkurrentët në studio…

https://www.photojoiner.net/image/eV1HIMnN

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!