Don Xhon sot është nga reperët më të njohur, i cili famën e arriti në një kohë rékord.

Don Xhoni pushton TikTok-un! Freestyle i reperit po çménd dynjanë dhe arrín shífrat rekord!

Nëse do e quanim si “njishi i freestyle-ve” nuk do e tepronim aspak. Disa muaj pasi bëri namin e pas disa projekteve muzikore, në dhjetor Don Xhoni u rikthye në studion e Meritonit sërish. Dhe sërish bëri namin.

Freestyle i tij “Make a pose” u bë víral gjatë kohës së kàràntinës dhe vazhdon të dëgjohet e të sillet në versione të ndryshme nga fansat.

E ky ‘freestyle’ duket se paska disa fansa të veçantë, djemtë e këtij sezoni të “Për’Puthen”.

Në një video të publikuar në rrjete sociale shihet Bashkimi, Marko, Albi dhe disa konkurréntë të tjerë që né gardérobé interpretojnë “Make a pose” edhe me një koreografi të veçantë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!