Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj,

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Sot, ajo u ka treguar gjithë ndjékësve se është në pritje të një VAJZE, të cilën e quajti me pérkédhéli ‘picirukja’.

Mezi po te presim picirukja jone😍,- shkruan Marina.

Kujtojmë se Marinën e shohim çdo të shtunë duke moderuar ‘Klanifornian’.

Në momentin që u prezantua me publikun ajo u shpreh se pritjes së saj për “Klanifornian-n” i erdhi fundi, por njëkohësisht nuk mund të rrinte pa përmendur dhe pritjen e saj që e quajti “pritjen më të ëmbël në botë”.

“Kështu që këtë sezon nuk ta prezantoj vetëm”, – tha Marina duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Ndërkohë pas lajmit të shtatzënisë në rrjet kanë nisur alùdimet e ndjékësve se si dyshja mund të ia vendosin emrin të voglës së tyre dhe mbase mùnd të kenë rënë në “gjurmët” e duhura.

Para disa kohësh, Geti foli për biznesin e tyre me emrin “Marget”, një bashkim i tre shkronjave të para të emrave të tyre dhe po ashtu nuk përjashtoi mundësinë që këtë emër t’ja vendosin fëmijës që do të presin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!