Big Brother Albania Vip, ‘Reality Show’ më i suksésshëm rikthéhet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më ínteraktív i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mùndësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Big Brother” nis me tweerk, Beniada dhe Einxhel dhurojnë spektakël për publikun - Top Channel

Përgjatë 100 ditëve të ízolímít, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída àspàk të lehta díktuar nga “vëllai i madh”.

Të gjithë në garë për të rezístuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë

Prova e kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka argëtuar banorët por mbi të gjitha publikun që është kënaqur me performancat e tyre.

Banoret e BBig Brother VIP, Einxhel dhe Beniada Jakic nuk ndalen së bëri 'twerk' në shtëpi - Telegrafi

Të ndàrë në çifte, secili kishte një këngë që duét ta kércente në mënyrën e pércaktuar nga “Vëllai i Madh”.

Beniada dhe Einxhel, me twérk janë bërë padyshim çifti i preferuar i publikut.

Edhe sonte, me të nisur spéktaklin, në sfond u dëgjua muzika dhe vajzat kërcyen sërish, ndërsa moderatorja Arbana Osmani tha se për to do të ketë një surprízë në fund të mbrëmjes.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!