Sot në emisionin “Më Thuaj Një Dëshirë”, me Fjoralba Ponarin është bashkuar edhe moderatorja Bora Zemani për të realizuar dëshirën e një fansit të saj të spektrit autik, i cili e do shumë dhe dëshiron që një ditë të bëhet gazetar.

Gjatë rrugës për në Fushë Krujë, Bora dhe Fjoralba kanë bërë një bisedë të gjatë, ku mes të gjithave Fjoralba e ka pyetur për momentin më të vështírë në emisionin që drejton prej 2 vitesh: Për’puthen.

“Ka qenë një moment kur unë i kam thënë Ledjanës: mund të çòhesh nga studio nëse mendon se produksioni të ka bërë pabesi, se tha më kàpën në pabesi, diçka e tillë, nuk e mbaj mend mirë. Unë i thashë mùnd të largohesh nga studio, mùnd të ikësh nëse mendon se ka funksionuar në këtë lloj forme.

Këtë e kam thënë në fakt me zé të lartë, por sepse në studio kishte shumë zhùrmë dhe është dikur sikur kam pasur nérva të mëdha.

E më është kthyer gjithë publiku: si i flet ashtu asaj? kush je ti të flasësh kështu?, po komente nga më të tmérrshmet, që përfshínín edhe familjen duke tè të sharë, Arborin duke të të shàrë…”,- tregoi ajo.

Bora rrëfeu se i ka ndodhur të marrë dhe kércénime jete, por nuk i ka marr parasysh përderisa janë llogari fàllco në Instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!