Beniada është padyshim një ndër vajzat më térhéqëse të “Big Brother Vip”, vëmendja për të cilën nuk ka munguar as gjatë karrierës së saj në Itali.

Përgjatë jetesës së saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo ka bërë publike disa momente nga jeta e saj personale.

Në një bisedë me Kledin, ajo ka ndarë një pjesë të jetës së saj ku ka rréfyer ekspériencën e saj me futbollistët dhe është shprehur se marrédhéniet nuk i ka pasur aspak të mira.

Kategori Video Big Brother Albania Vip - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show

“Gjithë vajzat i shkonin nga mbrapa, mundoheshin të afroheshin me një justifikim. Ai fliste më shumë me shoqen time, ata ishin moshatar, pastaj donte të me fliste dhe mua, por un i përgjigjesha shumë shkurt. Un e shikoja që ai nuk po mi ndànte sytë.

E njihja shumë mirë dhe gruan e tij edhe kam pasur gjithmonë respekt për të dhe nuk e kuptoja se si ai kishte nevojë te shkonte ne darkë me dikë tjetër. Më pas më gjeti dhe Instagramin”,-thotë ajo.

Beniada ka treguar më herët se për të paguar studimet iu desh të bënte punë të ndryshme e një prej tyre të punonte edhe ne një lokal.

Një javë pasi kishte nénshkruar kontratën pronari i kërkon të pastronte një dhomë hoteli, kur kjo nuk ishte puna e saj.

“Fola në tel me vjehrrën time, më tha që t’i bëja foto dhe ta rregistroja .Kështu bëra dhe e denòncuam, ku më vonë ia mbyllëm biznesin”-tregoi ajo.

Big Brother Vip"/ Beniada tregon operacionin në gjoks - lexo

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!