Për’Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra.

Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Edhe dy vajza të reja janë bërë pjesë e “Për’Puthen” javën që lamë pas në Prime-in e së shtunës.

Skandal tjetër i madh! Bëjnë sikur nuk njihen, por Bruno dhe Efi kanë qenë  të dashur? – Autental

Xhevana Ndoj është vajza e parë e cila është prezantuar para konkurrentëve, e cila mori vëmendje me gjoksin gjigant dhe tatuzhën e vizatuar me shkrim “Devil 666”.

Kurse vajza e dytë është ajo me emrin Efi, e cila i magjepsi meshkujt që në prezantimin e parë.

Disa foto qe qarullojnë në internet na bëjnë te dyshojmë që Efi konkurentja e re në që ju bashkua emisionit është ish e dashura e Brunos , sa është kjo e vërtete mbetet të shihet ditët në vijim.

Bruno dhe Efi, shumë të afërt në backstage - Përputhen PRAPASKENA - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!