Bashkimi dhe Alvisa kanë qenë dy nga konkurrentët që kanë treguar më së shumti afrimitet në këtë edicion të Për’Puthen.

Ata kanë dalë në disa takime me njëri-tjetrin dhe kanë bërë deklarata mjàft të fòrta.

Pak kohë më parë, kur u rikthye në Për’puthen Prime pas skàndalit me ish-të dashurin e saj, Alvisa deklaroi se ishte kthýer vetëm për Bashkimin.

Ajo madje deklaroi në prapaskénë se është e gatshme t’i dalë plùmbit para për të nëse do jenë bashkë.

Madje në mbrëmjen e kaluar të Për’puthen Prime, Bashkimi pati një débat të fortë me Efin, e cila e pyeti nëse kishte fjetur me Alvisën.

Por e gjithë marrédhénia e tyre duket se është vetëm para kamerave, pasi përtej syve të publikut, Bashkimi është puthur me një vajzë tjetër, që nuk është Alvisa.

Në një video që po qarkullon së fundi, Bashkimi duket me një vajzë místeríoze.

Afterparty.al ka publikuar videon, ku Bashkimi duket mjàft i afërt me vajzën në fjalë edhe pse në të njëjtën kohë është shumë afër deklarimit për Alvisën në Për’puthen.

Nuk dihet ende nëse konkurrénti është në një lídhje jashtë programit, por këto pamje ngrénë dyshíme të shumta se gjithçka që po ndodh është e përgatitur me skénar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!