Ballina Aktualitet Tmérr në Kosovë! Sùlmohet me àrmë autobusi me nxënës , ka të...

Tmérr në Kosovë! Sùlmohet me àrmë autobusi me nxënës , ka të vràrë (VIDEO)

Një autobus me nxënës shkolle ka rénë pré e një sùlmi me àrmë në fshatin Gllogjan në komunën e Deçanit në Kosovë.

Klan Kosova raporton se nga të shténat me àrmë kanë mbétur të vdékur tre persona; dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Nxënësit që kanë humbur jetën janë të moshave 17 dhe 19 vjeç.

Disa persona të tjerë që udhëtonin me autobus kanë mbétur të plàgosur dhe janë dërguar në spital.

Shkàqet e kësaj ngjàrje të réndë nuk dihen ende. Në vendngjàrje kanë shkuar fòrcat e polícisë dhe të ambùlàncës.

Sipas Polícísë së Kosovës, autobusi ishte nísur nga Gjakova për në Deçan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!