Ajo ndër tjera tha se meshkujt kanë fríkë që t’i afrohen dhe se nuk mùnd ta përbàllojnë.

“Mua në përgjithësi meshkujt më kanë fríkë dhe bëjnë mirë sepse nuk më përbàllojnë”, ka thënë Arjola duke qeshur.

Kujtojmë që Arjola është nënë e tre fëmijëve nga martesa e kaluar, ndërsa ka deklaruar se aktualisht është beqare dhe e fokusuar ndaj familjes së saj.

Arjola Demiri është zyrtarisht banore e "Big Brother Vip" - GazetaBlic

 

Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve ishte kur aktorja foli për tràdhtinë nga ish-partneri i saj.

Ndër të tjera ajo tha se e kishte falur këtë veprim për 6 vite, por théksoi se gjërat sa vinin dhe përkéqésoheshin.

“Nuk mund ta besoja që personi që po më lutej mua të mos e tradhëtoja, më tràdhëton vetë.

Big Brother e fiton Arjola Demiri"- Ish konkurrenti zbulon skenarin, ja ç'më thoshin në dhomën e rrëfimit - Life&Gossip

Në fillim mendova se ishte mërzítur për faktin se fëmija i parë na doli vajzë dhe për këtë arsye téntova edhe dy shtatzënitë e tjera. Por ishte e kotë’’, u shpreh ajo.

“I shijonte jeta që kishte jashtë, se sa ajo brenda shtëpisë. Por, jam e bindur se nuk do të gjejë asnjëherë atë sinqeritet.

E doja më shume se fëmijët, prindërit e mi, ishte qendra e universit, ishte adhùrim për mua. E dorézòva veten time komplet te ai”, shtòi Arjola.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!