Ardit Çuni ishte banori që u largua javën e kaluar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, dhe për elímínim e tij, ai e ka të qartë ‘fajtoren’: Fifi.

Sipas Arditi, ishte ajo që e penàlízoi, kur zévendésoi Granitin me të, për ta nxjérrë në nomínim përballë Donaldit.

Sot në “Shqipëria Live”, këngëtari përsëriti edhe një herë zhgénjimin nga mikja e tij.

Ardit Çuni: E pres Beniadën jashtë, Fifi më zhgënjeu – Shqipëria Live 9  Nëntor 2021 - Top Channel

“Kjo është pafýtyrësi. Nuk është lojë. Një njeri nuk e shet veten për çmim. E prísja që të zévendésonte Granitin, por jo me Donaldin. Një njeri që ka dashurinë më të vogël për ty, nuk e bën një gjë të tillë. Nuk mùnd ta bënte në fillim”, tha Arditi me tone të àshpra.

Ai tha se i mungojnë shumë të gjithë banorët, mes tyre edhe Beniada.

“Do doja që ti thoja që më ka marrë shumë malli. Nuk e prísja që do të mërzítej aq shumë. Madje u shqétësova dhe kur dola i thashë Arbanës se çfarë ndodhi me Beniadën.

VIDEO/ Beniada Nishani dhe Ardit Çuni “martohen” në “Big Brother VIP”!  Çifti shkëmben puthjen e parë në buzë

E kemi lënë që do njihemi jashtë. Këto ditë po shmàng video të postuara mes meje dhe Beniadës që kanë një muzikë tríshtuese dhe po mundohem t’i shmàng”, tha këngëtari.

Sa i përket fitores, tha se në finale shkon Arjola, Iliri, Donaldi dhe Fifi por sipas tij fitues do të jetë Iliri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!