Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të kàrakterit argëtues, informues e edukativ që ka.

Ndër rubrikat më të shikuara është edhe “Kutia e muzikës” e cila símbolízon fëmijërinë, kujtimet dhe momentet më të bukura të jetës së njeriut përgjatë formimit të tij.

Tanimë përgjigjet e artistit/artistes nuk do të jenë më ato típíket dhe tradícíonalet, as përmes fotove e as përmes objekteve, por përmes muzikës.

Stresi tregon se kush e bën të zbutet – EkonomiaNews

I ftuar i kësaj të diele është Arkimed Lushaj me emrin artistik Stresi, nën moderimin e Ervin Kurti, Shqipe Hysenaj, Erjola Doçi, Antonela Berishaj .

Ai rréfen për jetën private dhe jo vetëm, por ndalet shumë tek karriera dhe bashkëpunimet me talentet e rinj të cilët në ditët e sotme po ia dalin me sukses.

Në një moment ai pyetet nga Antonela se me çfarë merret kryesisht në Londër.

Kush e zbut Stresin?/ Do të çuditeni me përgjigjen e reperit (Fotot) - Top Channel

Në atë çast aq të síkletshme për Stresin të gjithë vajzat nisin të qeshin me të madhe, madje Stresi mundohet të qëndrojë seríoz dhe drejtohet Ervinit duke pohuar se në Londër ka shumë miq dhe tashmë edhe një studio muzikore.

Vajzat ngùlin këmbë që Stresi të pranojë publikisht “angazhimin” e tij në Londër, pasi diçka të tillë ai e bën haptazi përmes rrjeteve sociale, por me shumë modesti Ervini e ndihmon të kalojë në pyetjet tjetër.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!