Antonela Berisha është banorja më e re e Big Brother Vip, pasi mbrëmjen e djeshme iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ajo nuk ka humbur aspak kohë dhe ka nisur të ngàcmojë Dj PM që ditën e parë të qëndrimit aty, edhe pse është e ditur që ky ka shfaqur një pëlqim për Sarën.

Kjo e fundit, sapo ka kuptuar situatën ka treguar shenja xhelozie.

Pjesë nga biseda:

Antonela: E ti si e don? Si e don femrën?

Dj Pm: Që të jetë e bukur, e gjatë, téndencíoze…

Antonela: Çfarë tendencash?

Dj PM: Dhe mbi të gjitha, dëshira ime është të jetë bjonde.Antonela Berisha flirton me Dj PM, nervozohet Sarah: Do ta fus me gotë  kokës | BoldNews.al

Semi: Pra me pak fjalë të dashka ty (Antonelën).

Antonela: A je t’u më gjujt?

Dj PM: Po.

Antonela: A do edhe ta vë këmbën këtu?

Dj PM: Qysh s’bëhet, ku të duash ti.

Më pas, në ambientin ku po zhvillohej biseda është afruar dhe Sarah dhe Dj PM ka ndryshuar sjellje.

“ Jo, s’i flas më se ma merr për keq”, tha ai për Antonelën.

Pjesë nga biseda:

Sarah: Ça ka?

Dj PM: Jo, shumë mirë je.

Semi: Nuk I flas më tha se e mori për keq. Kjo është arsyeja e vërtetë apo se ka hyrë një femër tjetër që po e ngàcmon. Cila është arsyeja e vërtetë që s’I flet Sarës për fundin?

Dj PM: Jo Iiflas Sarës. Po e di, dje i thashë se i kishte veshur shumë të shkurtra dhe i thashë, a po e di, sit ë ishte zhveshur dukej…

Antonela: Trupin e ka të mirë pse…

Semi: Po prej kësaj e ke po them apo e ke se the që “dua një bjonde kaçurrelse, e gjatë, që të jetë nga veriu”.

Sarah: Aaaa

Semi: Se nuk e di t’i zemra, po t’i formoj unë, mos e vri mendjen.

Antonela ngacmon Dj PM/ Nxehet Sara: Ta fus me gotë kokës | CNA.AL

Meridian: Zemra ti, jam unë këtu dhe ti beson që mund të bëjë një gjë të tillë I kur jam unë këtu?

Sarah: Tani, dhe Semi nuk më tradhton. Mirë mo një pyetje kam unë: Me bjonde, të gjatë, kaçurrelse, s’përputhen me…

Semi: Ku e sheh veten njëherë?

Dj PM: Ok, besoji, s’po di ça me thënë.

Semi: Ore ku e sheh veten? Si mund ta shohësh veten me njërën që është shumë më e gjatë se ty? Të veshi dhe taka.

Sarah: Ej dhe me kë, me Antonelën? Se Antonela nuk është shumë e gjatë, më duket

“Antonela paske ardhur me qëllim. Faleminderit? Po pse, poo rrini kaq afër, pak më larg, s’e kuptoj”,  i tha Sarah ish-konkurrentes së Për’puthen, duke treguar hapur shenja xhelozie.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!