Afrimiteti mes Donaldit dhe Beatrixës po shihet çdo ditë e më tépër sidomos pas largimit të Semit nga shtëpia.

Kjo ka irrituar pa fund fansat e dyshes Bora-Donald, të cilët ditëve të fundit kanë pùshtùar rrjétin me komente e sùlme ndàj tyre duke gjýkuar aktorin për afrimitetin me Beatrix kur jashtë ka Borën që e prét.

E gjersa duket se fansat e tyre nuk mùnd ta pranojnë këtë fakt dhe atë që po shohin shkuan deri aty sa papritur doli një tjetër teori.

Po lind diçka mes tyre? Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj në momente  “intime”, lahen bashkë në dush

Dikush ngriti një dilemë se ai brenda momentalisht nuk është Donaldi por vëllau i tij binjak, Romeo.

Dyshimet lindën pasi ditë më parë Arbana ka realízuar një video me Romeon të cilit i thotë se jo pak njerëz në ditë ia kërkojnë ta fusë Romeon në vend të Donaldit që të ketë ngàtërrésa.

As Romeo nuk e ka përjàshtùar këtë mùndësi duke thënë se nuk do ishte kéq.

Kujtojmë se mbrëmë Olti Curri, blogeri shqiptar afirmitetin mes tyre e cilësoi si lojë dhe nuk dihet nëse e kishte fjalën për këtë.

There are no end to surprises in 'Big Brother VIP', what was not expected  between Donald and Beatrix happens - Gossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!