Mbrëmë në emisionin Big Brother VIP, është rikthyer sërish vëmendja te historia e dashurisë së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

E për këtë përvjetor, ai zgjedhi t’ia bëjë edhe një dhuratë me mundësitë që kishte.

Donaldi aty direkt vendoset ne síklet se e kupton se për ca e ka ajo. Arbana i thotë Data 5 sot ca është kjo date kaq e réndésishme për ty ?

Donaldi çohet dhe i thotë po dhe kam një surprizë dhe merr një kuti dhe fut një dhurate brenda.

Arbana e pyet po na e trego se ca është dhe i thotë qe kjo është data qe jam lidhur me Boren si sot 3 vite me pare.

“Sot para tri vitesh, me datë 5, unë jam lidhur me Borën”, tha Donaldi.

Donaldi e hodhi surprizën për Boren pas mureve te shtëpisë dhe dikush do e marr t’ja japi Bores.

Ai i dërgoi edhe një puthje përmes ekranit.

Më pas, moderatorja Arbana Osmani i premtoi Donaldit që dhurata e tij do të shkonte në duart e Borës.

“Do kujdesemi që t’i dërgojmë zonjushës”, tha Arbana.

Ndryshe, kur ishte realizuar takimi mes Donaldit dhe Borës në Big Brother VIP, Bora gjatë tërë kohës luante me këtë zingjir të Donaldit.

Shpresojmë qe te jeni gjithmonë bashke 😍

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!