Donaldi Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë shfàqur mjàft të afërt me njëri-tjetrin ditët e fundit në shtëpinë e Big Brother Vip dhe tashmë e kanë pranuar hapur pëlqimin që kanë ndàj njëri-tjetrit.

Ata janë larë dy herë në dush së bashku dhe nuk kanë munguar përqafimet dhe përkédhéljet mes tyre.

Nga kjo është kuptuar se Donaldi e ka lënë pas krahëve Borza Zemanin, për të cilën kishte thënë se ende e donte, javët e para në shtëpi.

Ata madje shkémbyen puthje kur Bora u fut në Big Brother Vip, duke lënë të kuptohej se ishin ribashkuar.

Donaldi nuk harroi as përvjetorin e tyre dhe i dërgoi Borës me anë të produksionit, vàrësen e tij të cilën Bora e ka mbajtur publikisht.

Por në puntatën e djeshme të Për’Puthen duket se ajo e kishte héqur.

Pas të gjitha ngjàrjeve ka reaguar edhe ish-konkurrénti i Për’Puthen, Atdhe Xharavina.

Ai ka ndàrë një foto nga palestra me një varëse, për të cilën pyet ndjékësit nëse duhet ta héqë apo ta mbajë.

Edhe pse nuk ka përmendur emra, është e qartë se ky postim ka qenë një íroní për Bora Zemanin.

Erdhi edhe kjo ditë: Atdheu tallet keq me Borën, pas skenave të Donaldit me  Beatrixën

Ata të dy janë përfolur gjatë për një lídhje mes tyre, pasi Atdheu kishte shprehur disa herë simpatinë për moderatoren pas daljes nga emisioni.

Megjithatë të dy e kanë mohuar publikisht diçka të tillë.A është në një lidhje me Bora Zemanin? Flet Atdheu: Jam i dashuruar -  POLITIKOFF

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!