Ballina Magazina U bënë prindër për herë të parë! Getoari dhe Marina publikojnë foton...

U bënë prindër për herë të parë! Getoari dhe Marina publikojnë foton me vajzën e porsalindur!

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme dhe janë bekuar me një vajzë që e kanë quajtur Marget, që në fakt është një bashkim i emrave të tyre.

Si moderatorja, ashtu edhe këngëtari kanë ndàrë foton e parë me Marget, edhe pse fytyra e saj nuk duket.

Ata kanë postuar një foto ku mbajnë në duart e tyre, dorën e vogël të Marget. Në postimin e ndàrë në Instagram të dy shkruajnë:https://www.photojoiner.net/image/r6nP3MT4

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI
24/11/2021”

Marina Vjollca e konfirmoi shtatzëninë e saj në fund të muajit gusht, kur ndàhu me ndjékësit fotot e bukura me barkun e rrumbullakosur.

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

https://www.photojoiner.net/image/U9YtH7fc

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!