Ballina Magazina Nuk ka më kthim pas! Fifi largohet nga Big Brother! (FOTO)

Nuk ka më kthim pas! Fifi largohet nga Big Brother! (FOTO)

Fifi ka vendosur të largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip. Pas íncídentit të së martës shumë kërkuan që ajo të largohej, ashtu si shumë të tjerë dolën në mbéshtetje të saj.

Ajo ka bërë gati valixhet dhe është takuar me banorët, duke i dhënë kështu fund rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë spektaklit të së martës Fifi u ndje keq pas një debati me Balinën dhe hùmbi ndjenjat.

Balina i tha Fifit të mos ndérhyjë mes Sarës dhe Pajtimit dhe se gjithë këtë po e bën për vëmendje.

Fifi reàgoi ashpér ndaj këtyre fjalëve dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në atë moment i rà të fíkët.

Pas pak çastesh produksioni njoftoi se është mirë dhe se ajo ndodhej në dhomën e gjumit për tu qétësuar.

Fifi largohet nga Big Brother

Pas hapësirës publicitare e pasi u qetësua Arbana e ftoi Fifin në dhomën e rréfimit. Fillimisht Fifi vendosi të qëndronte dhe tha se do e përbàllonte rrugëtimin, por me sa duket gjërat kanë ndryshuar.

Kujtojmë që pas íncídentit të së martës një pjesë e audíencës kërkoi që ajo të largohej përfundimisht nga BB Vip, ndërsa një pjesë tjetër e mbéshtétën.

Krah saj doli edhe miku i saj, këngëtari Flori Mumajesi e po ashtu Graniti, me të cilin kishte raporte të ngushta kur ai ishte ende në shtëpi.

https://www.photojoiner.net/image/AVhPsX2G

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!