Ballina Magazina "Më thonë jam biséksuale"/ Konkurrentja e PërPuthen shpérthén në lòt (VIDEO)

“Më thonë jam biséksuale”/ Konkurrentja e PërPuthen shpérthén në lòt (VIDEO)

Sot në puntatën e Për’puthen është dhënë takimi midis vajzës 20-vjeçare, Anës dhe djalit Igli.

Gjatë takimit u përmendën konkurréntë të tjerë, të cilët u írrítuan.

Ana tha se reàgimi i disa vajzave aty duket sikur ato ‘nuk kanë parë burrë me sy’ nga mënyra se si kanë qenë nëpër takime dhe ajo që u prék ishte Mikela.

Mikela i tha se ajo nuk ka respekt, nuk ka interes për asnjë nga djemtë dhe u ndjé e prékur nga fjalët e Anës.

Më pas studio u hòdh duke e akùzùar Anën e është bíséksùale dhe se pëlqen vajzat dhe djemtë, ndërsa vajza i ka hédhur poshtë ato.

Kjo sigurisht vjen pasi Ana ka shkémbyet puthje në buzë me Mikelën dhe gjatë debàtit Mikela këtë po e pérdorte kundér kësaj.

Ana: Nuk kam fàj unë që ju nuk keni miq.

Mikela: Unë e kam Ritvanën mike, por nuk më ka prékur ndonjëherë nga víthet apo të bëj veprimet e tua.

Ana: Ajo ka qenë në formë shàkaje dhe miqësore dhe mua më vjen keq që tani Mikela po e përdor kundra meje.

Nuk jam lézbíke, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdés për meshkujt.

Arjani nga ana tjetër e quajti debàt të kotë madje dhe bëri shàka se mos duhet të puthen prap që vajzat të qetësohen dhe të qartësohen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!