Ballina Magazina Marina lindi dje vajzën e saj! Ja si ia ngjiti emrin çifti...

Marina lindi dje vajzën e saj! Ja si ia ngjiti emrin çifti i mirënjohur (VIDEO)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë ditën e djeshme, pasi moderatorja e njohur solli në jetë një vajzë.

Çifti ka zgjedhur një emër të veçantë për vogëlushen e tyre. Në fakt është një kombinim i emrave të të dyve, nga të cilët ka dalë emri Marget.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj,

https://www.photojoiner.net/image/cKev8kTP

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Në 17 Nëntor ajo u ka treguar gjithë ndjékësve se është në pritje të një VAJZE, të cilën e quajti me përkëdheli ‘picirukja’.

“Mezi po te presim picirukja jonë”, shkruajti Marina.

https://www.photojoiner.net/image/F7kes63q

Kujtojmë se Marinën e shohim çdo të shtunë duke moderuar ‘Klanifornian’. Në momentin që u prezantua me publikun ajo u shpreh se pritjes së saj për “Klanifornian-n” i erdhi fundi, por njëkohësisht nuk mund të rrinte pa përmendur dhe pritjen e saj që e quajti “pritjen më të ëmbël në botë”.

“Kështu që këtë sezon nuk ta prezantoj vetëm”, – tha Marina duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Nuk dihet ende nëse pas lindjes së vajzës do të jetë Marina ajo që do të vazhdojë të moderojë spektaklin e humorit.https://www.photojoiner.net/image/8O3tEE7D

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!