Ballina Magazina I rà të fíkët gjatë spektaklit LIVE në Big Brother, Fifi tregon...

I rà të fíkët gjatë spektaklit LIVE në Big Brother, Fifi tregon se çfarë do bëjë pasi të dalë jashtë (VIDEO)

Fifi është përfolur shumë dy ditët e fundit, pasi i ra të fikët gjatë spektaklit të Big Brother Vip, ku pati një debàt me opinionisten Balina Bodinaku.

Ajo u ndjé kéq pasi Balina i tha se po ndérhynte mes Pajtimit dhe Sarës për të marrë vëmendje dhe paprítur ra në tokë.

Fifi ka folur sot me Semin për gjéndjen e saj dhe kjo e fundit e ka qétësuar duke i thënë se është e gjitha një gjéndje emocíonale dhe nuk ka lídhje me sémùndjet mendore.

I ra të fikët në mes të emisionit, Fifi: Do qëndroj, nuk ju lë vetëm –  Dosja AL

Ndërkohë, Fifi ka treguar se kur të dalë jashtë shtëpisë do të nisë konsultat.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Pasi të dal prej këtu unë do filloj të bëj konsulta, si i kam bërë. Unë nisa para dy viteve të bëja, me nusen e Elvis Pupës.

Semi: Çfarë, terapi?

Fifit i bie të fikët, kjo është gjendja shëndetësore – InLajmi

Fifi: Ehe

Semi: Ca térapie? Me psíkologë gjithë kohës?

Fifi: Po iku në Amerikë ajo. E di sa shumë më ka ndihmuar, po iku.

Semi: Jam e shqetësuar për ty.

Fifi: Pse?

Fifi dhe Semi përloten teksa flasin për familjarët e tyre - Big Brother  Albania Vip - YouTube

Semi: Jam, shumë e shqéësuar.

Fifi: Është thjesht akumulim shpirt.

Në mbështetje të Fifit kanë dalë shumë personazhe të njohur, duke filluar që nga Flori Mumajesi.

Po ashtu Graniti ka dalë në mbështetje të saj, duke u shprehu se do jetë me të deri në frymën e fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!