Ballina Magazina Doli nga Big Brother! Fifi pritet me përqafime dhe shumë dashuri nga...(VIDEO)

Doli nga Big Brother! Fifi pritet me përqafime dhe shumë dashuri nga…(VIDEO)

Fifi dhe Ardit Çuni njiheshin edhe para se të hynin në shtëpinë e “Big Brother VIP”, madje janë shokë prej vitesh.

Por elímínimi i tij, duket se ndryshoi gjithçka. Pas daljes nga shtëpia, ai quajti Fifin “fàjtore”, që e zévendésoi me Granitin, dhe e nxòrri në nominim përbàllë Donaldit.

Madje në intervista tha se ishte zhgénjyer prej saj.

Por si i kanë ata raportet sot? Një video pas daljes së Fifit nga shtëpia ditën e sotme tregon gjithçka.

Ai ishte nga personat e parë që ka dalë të présë këngëtaren.

Në videon që ai ka ndàrë shihet Fifi shumë e emocíonuar që pa shokun e saj prapa dyerve.

 

Arditi i dha një përqafim të ngrohtë dhe ka sqaruar në Instastory se pavàrësisht çdo gjëje që ka ndodhur në shtëpi, mbeten miq, pasi “respekti për njëri-tjetrin është kryesori”.

“Le të presim hitet e reja”, shkruan këngëtari, duke i vendosur ‘pikat mbi i’ për shoqërinë e tyre.

Krahas tij, Fifin e kanë prítur edhe miq të tjerë. Mes tyre Argjira dhe Graciano, si dhe këngëtari Klajdi Haruni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!