Ballina Magazina Albani dhe Miriam sapo na shkrínë sërish zemrat me një tjetër 'premtim...

Albani dhe Miriam sapo na shkrínë sërish zemrat me një tjetër ‘premtim dashurie’! (VIDEO)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj na treguan para pak ditësh se po vinin pas shumë kohësh, në një duet.

Me fotot më të ëmbla, me diellin që perëndonte, ata zbùluan pak nga kënga e re.

Ndërkohë, pasditen e sotme është publikuar bashkëpunimi, me titull “Zemër përmbí zemër”.

Me tekst dhe muzikë të vetë Albanit, kënga është e gjitha një premtim dashurie.

“Zemër përmbí zemër eja fli me mua,
në kohë të mira e të vështíra, unë do të dua
Zemër përmbí zemër eja fli me mua,
frymën e fundit dua ta marrë unë në krahët e tua”

The video of Albani and Miriam's crash during the "Duamë" backstage should not be missed

Kështu thuhet në një pjesë të tekstit, që nuk mund të merrte më shumë kuptim se kaq, e kënduar nga dy njerëz që duket sikur kanë një jetë bashkë.

Albani dhe Miriami kanë disa bashkëpunime së bashku. I pari është “Let me díe with you”, i sjellë para 8 vitesh.

Më pas, ata publikuan “Dhurata” një këngë dedíkuar të bijës, Ameli. Dhe në vitin 2019 erdhën me “Duam”, bashkëpunimi i tyre i fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!