Ballina Uncategorised Gjéndja e rénduar psíkologjíke që po kalon Fifi në Big Brother, ja...

Gjéndja e rénduar psíkologjíke që po kalon Fifi në Big Brother, ja reàgimi i Flori Mumajesit (FOTO)

Flori Mumajesi dhe Fifi njihen për miqësinë e tyre dhe për bashkëpunimet e suksesshme që i kanë ofruar publikut shqiptar.

Kantaùtori i njohur e mbéshteti haptazi kolegen dhe miken e tij në Instagram:

E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lídhje me hélmin brenda tyre ! Të krýqezùan se interneti u jep mùndesinë të ndihen superior , të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt , këtu u rritëm e këtu jetojmë, këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gàbojmë e atyre iu “dhémb”.

Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…

Kujtojmë se Fifit i ra të fíkët dje gjatë spektaklit të ‘Big Brother VIP.’  Teksa po diskutohej për ndérhyrjen e Fifit në lídhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debàt mes opinionistes Balina dhe Fifit.

Balina i tha Fifit që nuk duhet të ndérhyjë dhe kjo ishte ndérhyrja e dytë që e bën gjatë këtij spéktakli.

Fifi tha se nuk ka ndërhyrë dhe se nuk ka névojë për një vëmendje të tillë. Pas kësaj Fifi  ajo hùmb ndjénja.

Ajo po komentohet kudo për shpérthímet e saj emocíonale dhe publiku është ndàrë në dy:

Ata që e mbéshtesin dhe ata që e duan jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Nuk ka mùnguar mbështetja nga familjarët, miqtë, por edhe kolegët e saj.

https://www.photojoiner.net/image/AVhPsX2G

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Debàt për fenë në Big Brother/ Sabiani i drejtohet Antonelës: Je shumë e tràshë! (VIDEO)

Gjatë debàtit Arjola-Antonela, aktorja akùzoi Antonelën se i prìshi namazin. Antonela tha se asnjëherë nuk do e bënte diçka të tillë dhe sot ka kërkuar...

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...
error: Alert: Content is protected !!