Ballina Magazina Ups! Atdheu i PërPuthen 'kàpet màt' me të dashurën e re (FOTO)

Ups! Atdheu i PërPuthen ‘kàpet màt’ me të dashurën e re (FOTO)

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Atdhe Xharavina duket se është në një lidhje të re dashurie.

Të paktën kështu e tregojnë fotot e tij duke u puthur me një vajze bjonde në një nga lokalet e kryeqytetit.

Në fotot e publikuara nga Kryefjala.com, Atedhu duket shumë i afërt me vajzën në fjalë, megjithëse ai nuk e ka pranuar publikisht se është në një lídhje.

Kujtpjmë se në media u përfol gjatë për një lídhje mes tij dhe Bora Zemanit, pasi ai doli nga Për’Puthen.

Madje ai kishte thënë se dhe vajzën dëshironte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur Bora.

Megjithatë Atedhu i mòhoi zërat për një romancë mes tyre kur ishte i ftuar në emisionin “Natë me Aulonën”.

“Kam frikë edhe të flas, se unë flas gjë tjetër, portalet shkruajnë gjë tjetër. Jam lodhur shumë, pasi edhe Borës i ka nxjérrë probléme kjo puna me mua. Në fillim e kam marrë me shaka e sportivitet por vazhduan shumë”, tha Atdheu.

Edhe Bora kishte sqaruar thashéthémet e përhapura në një postim në Instastory, ku kërkoi që të mos publikoheshin më lajme të tilla.

Më vonë Atdheu e hoqi Borën edhe nga Instagrami dhe tha se arsyeja për këtë ishte për t’i dhënë fund njëherë e mirë thashéthémeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi. Sarah: Më vonë shikoja sjelljen...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin. Semi, e cila ndodhej në...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik. Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat,...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit. Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur. Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni. https://www.youtube.com/watch?v=43qWeM3i64g Miqësia mes tyre...
error: Alert: Content is protected !!